Užijte si svou dovolenou, či víkend na Hukvaldech.

   Počasí Frýdek Místek - Slunečno.cz

 Hukvaldy jsou ideálním místem k tomu, jak si volné dny zpříjemnit, ať už se zajímáte o historii, přírodu, umění či sport. Přijeďte si proto užít dovolenou v krásném prostředí Beskyd, v okolí toku řeky Ondřejnice, na úpatí Palkovických Hůrek, s dominantou Hradu Hukvaldy a rodištěm světoznámého skladatele Leoše Janáčka.

Abyste měli dostatek času k prohlídce zajímavostí Hukvald a okolních vesnic, nabízíme vám ubytování v rodinném domě, kde je vše zařízeno váš pro příjemný a ničím nerušený pobyt. Rodinný dům Hukvaldy 141 se nachází přímo pod Hukvaldským kopcem v části Hukvald Dolní Sklenov.

A jak k nám dojedete? Podívejte se na mapu:  Hukvaldy 141.

 

Plánujete dovolenou a hledáte útulné a zároveň levné ubytování v Beskydech? Využijte naši rodinnou Chalupu Hukvaldy s veškerým potřebným vybavením, příjemným zahradním posezením a ideální polohou na výlety do okolí. Více informací o chalupě ale i o atrakcích v naší oblasti naleznete i na obecní stránce ubytování Hukvady nebo na regionální stránce ubytování Moravskoslezské Beskydy. Těšíme se na Vaši návštěvu.